Nasza filozofia

Takeda-ism
Zobowiązujemy się działać zawsze w oparciu o zasady Spójności, Sprawiedliwości, Szczerości i Wytrwałości, szczególnie w obliczu trudności i wyzwań.

Misja
Dążymy do zapewnienia lepszego stanu zdrowia ludzi na całym świecie przez stosowanie wiodących rozwiązań innowacyjnych w medycynie.

Wizja
Innowacja
jest oparta na odważnym przywództwie w nauce i medycynie, w wyniku której dokonujemy odkryć, kontynuujemy rozwój i dostarczenie różnorodnych produktów medycznych najlepszej jakości, skierowanych na zaspokojenie potrzeb pacjentów.
Kultura oparta na dobrej korporacyjnej wspólnocie, która zachęca pracowników do lepszej aktywności dzięki współpracy, integracji, zaufaniu oraz decyzjom podejmowanym w odpowiednim czasie.
Zrównoważony Wzrost zgodnie z wartościami firmy i wykorzystaniem kluczowych obszarów terapeutycznych poprzez opracowanie wiodących nowych produktów w branży i oferty ciekawego portfolio produktów.

Wartości
Przy zachowaniu najwyższych standardów skupiamy się na następujących wartościach:
Różnorodność – Praca zespołowa – Zaangażowanie  - Przejrzystość – Pasja – Innowacja.

 

Praca w Takeda

Aby uzyskać informacje o aktualnych miejscach pracy lub przesłać CV, odwiedź stronę www.takedajobs.com

Niniejsza strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Ustawienia te można zmienić.

 

Takeda Pharma